Tüm Gönderilerde Ücretsiz Kargo
Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı
%100 Bitkisel Cilt ve Saç Bakım Ürünleri Gelmiştir
Sipariş
Lütfen formu doldurunuz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Ad Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon No

Adres

Sipariş Etmek İstediğiniz Ürün

Not

Doldurduğum formla ilgili tüm sorumluluğu kabul ediyorum.

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlıyor...
Lütfen formu doldurunuz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Ad Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon No

Sorunuz

Doldurduğum formla ilgili tüm sorumluluğu kabul ediyorum.

Ürününüz Orjinal Mi?
Sağlığınızı riske atmayın. Orjinal olmayan sahte ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Sorgulama sistemi geçici olarak kullanılamamaktadır.
Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kibarlı Uzmanları

DR. HAKAN ÖZKUL 

Dr. Hakan Özkul 08.03.1967 tarihinde Ankara’da doğdu.Kocaeli İzmit Lisesinden mezun olduktan sonra döneminin üniversite sınavında Türkiye geneli deregeye girerek Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı.Üniversite yıllarında sadece tıp sahasında değil, aromatik bitkiler konusunda çalışmalar yaptı.1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak tıp doktoru oldu.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunan Dr. Özkul Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler aldı.Cemre Bitkisel ürünleri geliştiren akademik kurulda görevli olan Dr. Özkul birçok sahada bitkisel çalışmaları devam etmektedir.

 


 

 

 

ECZACI MUSTAFA TEKİN 

1970 yılında Kayserinin Kıranardı kasabasında doğdu. ilk ve orta okulu kasabasında okuduktan sonra Kayseri Teknik lisesi Motor bölümünü bitirerek 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık fakültesine girdi.

Öğrencilik yıllarında bitkilerle ilgilenmeye ve araştırmalar yapmaya başladı. 1990 yılında Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı yıl içerisinde Gazi üniversitesi eczacılık fakültesi Farmakognozi anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. Bu görevi sırasında özellikle bitkilerin biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri konusunda çalışmalar yaptı. Japonya Kyoto üniversitesinden bilim adamları ile birlikte halk ilaçları ile ilgili çalışmalarda bulundu . Sambucus nigra bitkisinin antienflamatuar etkisini tespit ettiği yüksek lisans tezi ile bilim uzmanı oldu.

1995 yılında doktoraya başladı. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Toksikoloji Anabilin Dalından ABD bursunu kazandı fakat gitmek nasip olmadı. Doktoraya devam ederken 1996 yılı başında istifa ederek eczanesini açtı. Eczane eczacılığı sırasında teorik bilgisinin yanında pratik olarak bir çok hastalıkta kullanılacak bitkisel gıda takviyeleri ve bitkisel ilaçlarla ilgili çalışmalar yaptı. Kendine özgü bir çok formülasyonlar oluşturdu.

1997 yılından itibaren Dr. Mustafa Eraslan ile ortak çalışmalar yapmaya başladılar ve ülkemizde bir ilki başararak tıp ve farmakognozi ortak çalışması ortaya koydular. Bu sayede en etkili, en güvenli, en az yan etkili bitkisel gıda takviyesi formülasyonları oluşturdular. Bu oluşturdukları formülleri 2009 yılı sonu itibarıyla halkımızın kullanımına sundular.

 


 

dr mustafa eraslan doktor mustafa eraslan mustafa eraslan mustafa eraslan telefon mustafa eraslan adres mustafa eraslan ilaçları mustafa eraslan bitkisel dr mustafa eraslan kimdir dr mustafa eraslan ürünleri dr mustafa eraslan resmi web sitesi istanbul kurtuluş ilköğretim okulu ankara hacettepe üniversitesitıp fakültesi hacettepe tıp fakültesi tıbbi bitkiler aromatik bitkiler akademik kadro cemre bitkisel ürünler dr mustafa eraslan video mustafa eraslan kitapları mustafa eraslan muayene mustafa eraslan randevu aile hekimliği ingilizce tıp fakültesi dr hakan özkul doktor hakan özkul hakan özkul hakan özkul telefon hakan özkul adres hakan özkul ilaçları hakan özkul bitkisel dr hakan özkul kimdir dr hakan özkul ürünleri dr hakan özkul resmi web sitesi kocaeli izmit lisesi ankara gazi üniversitesi tıp fakültesi gazi üniversitesi tıp fakültesi tıbbi bitkileraromatik bitkiler akademik kadro cemre bitkisel ürünler dr hakan özkul video hakan özkul kitapları hakan özkul muayene hakan özkul randevu eczacı mustafa tekin farmakolog mustafa tekin mustafa tekin mustafa tekin telefon mustafa tekin adres mustafa tekin ilaçları mustafa tekin bitkisel dr mustafa tekin kimdir eczacı mustafa tekin ürünlerimustafa tekin resmi web sitesi istanbul fen lisesi ankara hacettepe üniversitesi tıp fakültesi hacettepe tıp fakültesi tıbbi bitkiler aromatik bitkiler akademik kadro kibarlı bitkisel ürünler mustafa tekin video mustafa tekin kitapları mustafa tekin muayene mustafa tekin randevu Kayseri Kıranardı kasabası Kayseri Teknik lisesiMotor bölümünü Hacettepe üniversitesi Eczacılık fakültesine eczacılık fakültesi Gazi üniversitesi eczacılık fakültesi Farmakognozi anabilim dalında Farmakognozi Farmakognozi uzmanı Japonya Kyoto üniversitesiSambucus nigra bitkisi bitkisel gıda takviyesi